loading

DAUGIAU ERDVĖS, DAUGIAU PATOGUMO IR SAUGUMO ĮRANGOS

REGISTRUOKIS BANDOMAJAM VAŽIAVIMUI ČIA

 


nuo 190 €/ mėn.


Grandland X Enjoy 

1.2 Turbo Start/Stop, 130 ZS, MT benzinas

Automobilio kaina21 982 
Ypatinga kaina19 982 €
Nauda2 000 €


Automobilio įrangoje:

  • Šildomos priekinės sėdynės
  • Šildomas, oda aptrauktas vairas
  • Šildomi šoniniai veidrodėliai
  • Eismo juostos laikymosi kontrolės sistema
  • „Opel EYE“ priekinė kamera su eismo ženklų atpažinimo funkcija
  • Automatinė pastovaus greičio palaikymo sistēma
  • Lengvojo lydinio ratlankiai

...ir daug daugiau!  

Taip pat galimos modifikacijos su automatine pavarų dėže bei dyzeliniu varikliu. Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės į mūsų pardavimo konsultantus! 

Pasiūlymas galioja iki 30.06Tipinis bendros kredito kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys:

Prielaidos: kliento pasirinkto automobilio kaina – 20 16 Eur, sutarties terminas – 60 mėn., kliento mokamas avansas – 20 proc., finansuojama suma – 16 133,60 Eur, neišpirkta turto vertė sutarties termino pabaigoje – 6 050,10 Eur, palūkanų norma – 6 mėn. EURIBOR (ne mažiau kaip 0 %) + 1,99 proc. (apskaičiuota metinė palūkanų norma – 1,99 proc.), sutarties mokestis –202 Eur (mėnesio įmokos dydis – 190,28 Eur). 

Siekdamas gauti vartojimo kreditą klientas privalo turėti (atsidaryti) sąskaitą „Swedbank", AB ir mokėti banko nustatytą minimalų kasdienių paslaugų mokestį (0,70 Eur per mėnesį). Klientas taip pat privalo savo sąskaita apdrausti automobilį „Swedbank lizingui“ priimtinoje draudimo kompanijoje sutartyje nustatytomis sąlygomis (draudimo kaina neįtraukiama į bendros vartojimo kredito kainos metinę normą). Bendra vartojimo kredito kainos metinė norma būtų lygi 2,47 proc., o bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 17 492,13 Eur. 

Bendros vartojimo kredito kainos metinė norma ir bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma apskaičiuotos laikantis prielaidų, kad sutartis galios iki numatyto sutarties termino pabaigos, visa kredito suma bus išmokėta sutarties pasirašymo dieną, iš sutarties kylančius savo įsipareigojimus sutarties šalys vykdys pagal sutartyje nustatytas sąlygas ir terminus, metinė palūkanų norma, kliento mokėtinų mokesčių dydis ir kitos išlaidos išliks tokios pat kaip ir sutarties sudarymo metu ir bus toliau taikomos iki sutarties pabaigos

Informacija apie lizingo paslaugos potencialią riziką

Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas didina Jūsų finansavimosi kaštus ir gali neigiamai įtakoti Jūsų kredito istoriją, o jei sutartis bus nutraukta Jums ją iš esmės pažeidus, gali būti pradėtas priverstinis skolos išieškojimas ir galite prarasti ne tik jau sumokėtas įmokas, bet ir teises į finansuojamą turtą.

Šis pasiūlymas nėra „Swedbank lizingas“, UAB, įsipareigojimas suteikti finansavimą - toks įsipareigojimas atsiras tik įvertinus paraiškos davėjo pateiktus dokumentus, priėmus teigiamą sprendimą ir sudarius atitinkamas sutartis.  


į puslapio viršų